Liseler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi

İlçemiz'de düzenlenen Ayancık Liseler Arası Erkekler Voleybol Turnuvası sona erdi.

Eğitim Yorum: 0 / 6 Haziran 2013 12:52
Liseler Arası Voleybol Turnuvası Sona Erdi
-A +A

İlçemizde geleneksel hale gelen Erkekler Voleybol Turnuvası 31 Mayıs Cuma günü sona erdi. Ayancık Meslek Yüksekokulu'nun da dahil edildiği ve bu yıl 3. kez düzenlenen Liseler Arası Erkekler Voleybol turnuvasında şampiyon Ayancık Meslek Yüksekokulu oldu.

Çekişme içerisinde geçen 3. karşılaşmasını Atatürk Anadolu Lisesini 3-1'le geçen Ticaret Meslek Lisesi kazandı. Setlerde 25-23, 25-22, 27-25 skorlarıyla final karşılaşmasını Ayancık Lisesini 3-0 geçen Ayancık Meslek Yüksekokulu turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvada mücadele eden okulları ve öğrencileri göstermiş oldukları gayret ve çabadan dolayı teşekkür eden Ayancık Belediye Başkanı Ayhan ERGÜN "Ayancık Belediye Başkanlığı olarak sosyal bir belediye anlayışıyla her yaştaki vatandaşlarımızı spor faaliyetlerine özendirmekle beraber özellikle çocuk ve genç kategorisindeki öğrencilerimizi internet ve cafelerden uzaklaştırarak kötü alışkanlıklar kazanmasını genç yaşta engellemek ufku açık geleceğe güvenle bakan sağlıklı bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla yapmış olduğumuz faaliyetlerden biri olan Kış Spor Okulları,Yaz Spor Okulları ve sportif turnuvalarla devam etmektedir. Ve yaz boyuncada Açacağımız kurslarlada bu faaliyetlerimize devam edeceğiz.Öğrencilerimize küçük yaşta verdiğimiz bu spor faaliyetleri gelecekte çocuklarımıza davranış gelişimi,özgüven,aileye ve çevreye saygı,becerilerini geliştirme konularında katkı sağlayacaktır" dedi.

Turnuvada şampiyon olan Ayancık Meslek Yüksekokulu'na madalya, katılım belgesi ve kupası Ayancık Belediye Başkanı Ayhan ERGÜN tarafından verildikten sonra sırasıyla 1. 2. 3. ve 4. olan takımlara kupaları verilerek ödül töreni sona erdi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Günlük Gazeteler
Oku
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Ziyaretçi Defteri
Arşiv
Facebook Twitter Google plus
2013 - Ayancık Gazetesi - Tüm hakları saklıdır

Haber Scripti / Haber Yazılımı

Profesyonel Fotoğraf Makineleri - Valiz - Lumia 520